9 MART 2007 TARİHİNDEN BERİ 17 YILDIR SİZLERİN "GÜR" SESİ OLMAYA DEVAM EDİYORUZ

Yeni Yüzümüzle Sizinleyiz

9 MART 2007 tarihinde başladı yolculuğumuz. 16 yıldır BİZİM SESİMİZ NET Haber Sayfası olarak sizin GÜR SESİNİZ olmaya gayret gösteriyorum.

Başlangıçta İstanbul 3. Seçim Bölgesi’ni içine alan haberleri yapmaya başladım 1 Nisan 2019 tarihinden itibaren BİZİM SESİMİZ NET Haber Sayfası olarak artık sadece Güngören İlçemizin sorunlarını, dertlerini ve yaşananlarını dile getiren, SİZLERİN GÜR SESİ olmak için gayret sarf eden bir site olmak için yeni yolculuğumuza başladım. Bu yolculuğumuz esnasında tarafsız adil ve Basın İlkelerine sahip olarak haberlerimizi yapmaya çalıştım. Gördüğümüz gerçekleri haber yaptım, sorunlarımızı, sıkıntılarımız yetkili kişi ve kurumlara aktarmaya çalıştım. Tüm İlçemizde faaliyet gösteren iktidar veya muhalefet ayırt etmeden tüm Siyasi Parti Başkanlıklarımıza, spor kulüplerimize, derneklere, STK’lara ve muhtarlarımıza seslerini duyurmak için sayfalarımızı açtım. Bir araya gelmek için çalışmalar yaptım.

Sayfamızda siyaseten spora, derneklerden STK hepsine ayrım göstermeden ulaşmaya çalıştım. Manevi ve iş birliği desteklerini istedim. Amacım herkesin GÜR SESİ olmaktı. Bilgi paylaşımı olsun, yada bizimle işbirliği yapma konusunda olsun bir çok manevi destek ve işbirliği yapan kurumlarımız oldu. Ancak bizimle bilgi ve haber açısından desteklemeyen kurumlarımız, STK, dernekler, spor kulüplerimiz, muhtarlarımız ve siyasi partilerimiz de oldu. Biz yılmadan, küsmeden hepsi için elimizden geldiği kadar GÜR SESLERİ olmak için gayret sarf ettim, bundan sonra da etmeye devam edeceğim. BİZİM SESİMİZ NET Haber Sayfası olarak sayfalarımız onlara dünde açıktı, bugünden sonra da açık olmaya devam edecekdir. İstedikleri zaman birlikte çalışmalar yapmaya hazırdık, hazır olmaya da devam edeceğim. Sosyal Paylaşım sitelerinde dile getirdikleri sorunlarını BİZİM SESİMİZ NET Haber Sayfasında da herkesin duymasını sağlamak benim önceliğim olacaktır. Tüm bu çalışmaları yaparken bizlere destek olan tüm kişilere ve kurumlara teşekkürlerimi sunuyorum

Sizlerde tüm bu yapılan çalışmaları görerek desteğinizi esirgemediniz ve ziyaretçi sayısın da 135 Bin sayısını aştık. Sayfamızın artık bir üst seviyeye geçme zamanı gelmişti. Bu geçiş aynı zamanda BİZİM SESİMİZ NET Haber Sayfası’nın sizler basılı olarak ulaşması için gerekli olan ilk adımımızdı. Kısmet olursa web sayfamız ile birlikte sizlerin BASILI GAZETE olarak GÜR SESİNİZ olmaya devam etmeyi planlamaktayım.

9 Mart 2007 tarihinden bugüne kadar 16 yıl boyunca BİZİM SESİMİZ NET Haber Sayfası verdiği bu hizmetler için dışarıdan hiçbir maddi destek almamıştır. Yapılan tüm hazırlıkları, çalışmaları kendi cebinden, kendi imkanları ile karşılamıştır. Basılı olarak sizlerle birlikte olmak için sizin GÜR SESİNİZ olmak için biraz daha zamana ihtiyacımız var. Ancak yeni formatımız önümüzdeki zamanlarda yapacağımız çalışmaların bir başlangıç noktası olacaktır.

Bu yeni format ile birlikte BİZİM SESİMİZ NET Haber Sayfası’nın hizmet politikasında en ufak bir değişiklik olamayacaktır. Devam ettiğimiz yolculukta ticari kâr amacı beklemeden “HALKA HİZMET HAKKA HİZMET” politikamız ve anlayışıyla yolumuza aynı inançla devam edeceğiz. 16 yıldır olduğu gibi bugünde sayfamızda yayınlanacak tüm ilanlardan hiçbir ÜCRET ALMADAN yayınlamaya devam edeceğiz. Belki yapılacak tek değişikliğimiz (imkanlar içerisinde) yeni formatımızın sizler tarafından daha yoğun ilgi görmesi halinde oluşabilecek aşırı ilan talebini, başvuru sırasına göre ve belli bir sürede (ÜCRETSİZ OLARAK) yayınlayacak olmamız olabilir.

Bugünden itibaren BİZİM SESİMİZ NET Haber Sayfası olarak sizlerin GÜR SESİ olmak için yeni formatımız ile birlikteyim. Daha güzel yarınlarda, daha güzel haberler ile birlikte sizlerle birlikte olmak dileği ile HOŞÇA KALIN DOSTÇA KALIN   

ALİ SERVET KAKŞA

BİZİM SESİMİZ NET

İMTİYAZ SAHİBİ VE

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

SORUMLU MÜDÜR

(4 AĞUSTOS 2023 / CUMA)

BİZİM SESİMİZ NET Haber Sayfası Gönüllü Muhabirimiz Olabilirsiniz WHATSAPP İHBAR HATTI 544 342 06 46
BİZİM SESİMİZ NET HABER SAYFAMIZA ÜCRETSİZ REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bizim Sesimiz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin