• https://www.facebook.com/Merter'in Sesi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=5443420646
  • https://www.instagram.com/aliservetkaksa

                   14. YILIMIZ KUTLU OLSUN
                    9 / 3 / 2007

                        BİZİM SESİMİZ NET
KENDİN İÇİN AİLEN İÇİN
ÇEVREN İÇİN
AŞINI OL GÜNGÖREN
AŞINI OL TÜRKİYEM
ZİYARETÇİ SAYIMIZDA
95.000 GEÇTİK
TEŞEKKÜRLER
 
Saat
YILMAZLAR
UNLU MAMÜLLERİ

Kafeteryamızda Günlük Ürettiğimiz Ürünlerin
Tadına Bakarken
Sıcak Nezih Sade
Bir Ortamda

Sıcak Çayınızı
ve
Kahvenizi
Yudumlayacağınız

Ev Ortamına
Sizleri de Bekliyoruz

Şair Ahmet Kutsi Tecer Caddesi
Gündoğdu Sokak
Numara 19

Merter - Güngören - İSTANBUL
0 541 577 16 61

U16 TAKIMLARIMIZIN GRUPLARI BELLİ OLDU

   2021-2022 Futbol Sezonunda ilçemizi temsil edecek U16 takımlarımızın grupları, 25.10.2021 tarihinde saat 13:30’da  yapılan kura çekimiyle belli oldu.
   51 Grup 405 takımdan oluşan U16 Ligi'nde İlçemiz takımlarımız 7. 8. 13. 17. 27. 28. 29. 30. 33. 36. gruplarda ilçemizi temsil edecek. 

7. GRUP8. GRUP
1Bayrampaşa Altıntepsi1Başakşehir İkitelli
2GOP Venüs2Cevizlispor
3Merkezefendispor3Esenler Oruçreis Spor
4Kosova Güçspor4Terazidere
5Güneştepespor5Bağcılar İstoç Spor
6Bayrampaşa Demir6Zeytinburnu Yeşiltepe
7K.Ç.Yeşilova Esnaf7İstanbul Gençlergücü
8İstanbul Güngören8Halkalı Taştepe
13. GRUP17. GRUP
1İstanbul Gençlerbirliği1Osmaniye İstiklal
2Şişli Yayla2Kilyos Spor
3Haznedar İdman Ocağı3Tuna Spor
4Muradiye4İstanbul 25 Çat Spor
5Bağcılar İ.Y. Cemspor5İstanbul Türk Telekomspor
6Abide-i Hurriyet6Zeytiburnu 1957
7Beşyüzevler7Hasip Dinçsoy İÖO
8Esenyurt 19 Mayıs Spor8Şehzadebaşı
27. GRUP28. GRUP
1Hız Yayınları Marmaraspor1Leventspor
2İstanbul Esenler Tokat2Çayırbaşı
3Aslanordu Gençlik3Piyelapaş
4Esenler Kent Yıldız4Gençosman
5Küçükçekmece İ.Y.5Nurtepe Güney Yıldız
6Yeni Ortabayır6Filizspor 
7Esenyurt Örnek İ.Y.7Şafak 76
8Altınova8İstanbul Barışspor
29. GRUP30. GRUP
1Bahçeköy Spor1Bayrampaşa Teknik
2Güngörenspor2Haznedarspor
3Alemdar3Davutpaşa
4Beştelsiz4Şirintepe
5Mecidiyeköy5Atışalanıspor
6Büyük Ümitler6Esenyurt İncirtepe
7Fatih Hilal7Batı Trakya
8İfa8Çelikspor
33. GRUP36. GRUP
1Yıldız Kanaryalar1Sultanmurat
2Balat Spor2Küçükçekmece Atatkent
3Siyavuşpaşa3Güngören Doğuş
4Bahçelievler Soğanlı4Tozkoparan Birlik Spor
5Şirinevler5Florya 1923 Spor
6Eyüp Çırçır İmar6Vefaspor
7Haznedar Çetinkaya7Pazariçi Köprülü
8Seyrantepe Yeşilce



ANA SAYFA

Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret98989
A CUP OF DREAM


ÖZEL GÜNLERİNİZDE PASTA SİPARİŞLERİNİZ İÇİN
acupofdreamiletisim@gmail.com 
SPOR KULÜPLERİMİZ VE SPOR HABERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.490513.5446
Euro15.231815.2929
Üyelik Girişi
BİZİM SESİMİZ NET
SAYFAMIZDA YAYINLANMAK  ÜZERE
ÜCRETSİZ İLAN VEREBİLİRSİNİZ

İRTİBAT İÇİN
ALİ SERVET KAKŞA
whatsapp 0 544 342 06 46
sms 0 544 342 06 46
mail serkaksa@bizimsesimiz.net
You Tube Ali Servet KAKŞA