14. YILIMIZ KUTLU OLSUN
                    9 / 3 / 2007

                        BİZİM SESİMİZ NET
KENDİN İÇİN AİLEN İÇİN
ÇEVREN İÇİN
AŞINI OL GÜNGÖREN
AŞINI OL TÜRKİYEM
ZİYARETÇİ SAYIMIZDA
85.000 GEÇTİK
TEŞEKKÜRLER
 
Saat
YILMAZLAR
UNLU MAMÜLLERİ

Kafeteryamızda Günlük Ürettiğimiz Ürünlerin
Tadına Bakarken
Sıcak Nezih Sade
Bir Ortamda

Sıcak Çayınızı
ve
Kahvenizi
Yudumlayacağınız

Ev Ortamına
Sizleri de Bekliyoruz

Şair Ahmet Kutsi Tecer Caddesi
Gündoğdu Sokak
Numara 19

Merter - Güngören - İSTANBUL
0 541 577 16 61

GELECEK PARTİSİ GENEL BAŞKANI İSTANBUL BASINI İLE BULUŞTU

07/10/2021

İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ve Genel Başkan Ahmet DAVUTOĞLU’nun da katıldığı “İSTANBUL BASIN BULUŞMASI” 3 Ekim Pazar günü İstanbul Marriott Otel’de gerçekleşti.

   Gerçekleşen toplantıya BİZİM SESİMİZ NET olarak katılım sağladık. Toplantıda ulusal ve yerel basın kuruluşları ve köşe yazarları da hazır bulundu. Toplantının açılışında  Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Av. İsa Mesih ŞAHİN bir konuşma yaptı.
        İstanbul il Başkanlığı olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren ŞAHİN, genç bir teşkilata sahip olduklarını söyledi.
 

İLÇELERİMİZ GENÇLERE EMANET
      ŞAHİN “Seçim için yasal zorunluluk olan İstanbul il kongremizi yapmış olan ve sürekli güçlü, heyecanlı, tempolu saha da olan güçlü bir aktör olarak yerimizi almış durumdayız. İstanbul’da çok genç bir ekiple çalışıyoruz. İstanbul’da 700 bin nüfuslu ilçeyi 25 yaşında ki bir arkadaşlarımıza emanet edebilecek kadar, yine 26, 28, 30,32 yaş bandında çok sayıda genç ilçe başkanı arkadaşımıza önemli ilçelerin sorumluluğunu verebilecek kadar farklı bir siyaset anlayışı ortaya koyuyoruz. Ve gençlere önemli görevler veren bir parti konumundayız” dedi.
 
İSTANBUL YÖNETİMİNE TALİBİZ İBB GÖLGE MECLİSİ OLUŞTURDUK
     İstanbul yönetimine talip olduklarını belirten Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Av. İsa Mesih ŞAHİN “Bizim İstanbul siyasetine, Türkiye siyasetine iyi alışkanlıkları, iyi örnekleri  kazandırmamız gerekir düşüncesiyle bu örnekleri yaşatmaya gayret ediyoruz. Siyasetin bu nezaket ilişkilerini güçlü bir şekilde önümüzdeki dönemlerde yaşatmaya çalışacağız.
   İstanbul’da çözüm odaklı siyasetin bir yansıması olarak, İl Başkanlığımızın, İl Yönetimimizin haricinde 26 kişilik bir “İstanbul Gelecek Meclisi” oluşturduk. Bu aynı zamanda “İBB Gölge Meclisi” adını verdiğimiz bir kurul. Son zamanlarda üzerinde önemle durduğumuz, önümüzde ki dönemde İstanbul’a çok farklı çalışmalar yapacak bir kuruldan bahsediyoruz. Şu anda İBB Meclisi’nde 26 komisyon var, bu komisyonların karşılığı olarak Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanlığı bünyesinde 26 kurul oluşturduk. Bu kurul alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bir muhalefet partisi olarak bu kurul ile İstanbul’u biz yönetiyormuş gibi çözüm İstanbul’un sorunlarına önerileri sunacak bir kuruldan bahsediyoruz. Burada verdiğimiz mesaj ise “Biz İstanbul’u Yönetmeye Talibiz”” dedi.
 
İSTANBUL TÜRKİYE’NİN BİR HAZİNESİDİR
       Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Av. İsa Mesih ŞAHİN’in açılış konuşmasından sonra Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet DAVUTOĞLU “İstanbul Türkiye’nin bir hazinesidir. Bugün İstanbul’dan hareketle, Türkiye’nin ulusal gündemi ile ilgili bazı hususları sizlerle paylaşmak istiyorum. İstanbul Türkiye’nin kadim bir şehridir. Petrol rezervleri, doğalgaz rezervleri, nice zenginliklerle karşılaştırılmayacak kadar büyük bir hazinedir. Şehirler vardır kadim şehirlerdir ama küresel nitelik taşımazlar. Semerkant gibi, Atina gibi, Venedik gibi bir çok şehir. Bir çok şehrin kadim geçmişleri yoktur. İstanbul tabiatın bütün unsurlarının buluştuğu hiç şüphe olmaksızın dünyanın en güzel şehridir.
    Son 50 yıl içinde, hatta 30-40 yıl içinde İstanbul’da bir nüfus patlaması yaşandı. İnsan unsuru ile mekan unsuru arasında bir değişiklik görülmeye başlandı. Yeni yapılan binalar 50-60 yıllık dönemde kolezyona uğrayarak deprem açısından büyük riskler oluşturdular. Kentsel Dönüşüm projeleri vaktinde, zamanlıca, şeffaf bir şekilde yerine getirilmediği için mekan ile artan nüfus oranında bir orantısızlık ortaya çıktı. Ve bugün karşı, karşıya kaldığımız tablo Türkiye’nin en büyük stratejik, en önemli stratejik avantajı , en büyük riski İstanbul oldu derim. İstanbul Basını Anadolu’nun basınını da temsil eder. Ulusal her sorun İstanbul’a yansır.” Diyerek, ekonomiden Merkez Bankasına, S400 füzelerinden Dış Politikaya, Enflasyondan hayat pahalılığına kadar güncel konularda açıklamalarda bulundu.
Daha sonra Ulusal ve Yerel Basının sorularını cevaplamak için soru cevap bölümüne geçildi.
 

TOZKOPARAN’DA GERÇEK ANLAMDA BİR İNSAN HAKLARI İHLALİ VAR.
   BİZİM SESİMİZ NET olarak Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet DAVUTOĞLU’na Güngören’in ve Sizin Sesiniz olarak ilçemizde ki kentsel dönüşüm sıkıntısı özellikle Tozkoparan Mahallemiz’de yaşanan sıkıntı ile ilgili sorumuzu sorarken Tozkoparan Mahalle Muhtarımız Ülker KATIRCI’nın bana ilettiği “Çay Daveti” ni ve sorunları yerinde görüp değerlendirmesi için Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet DAVUTOĞLU’nu ilçemize davet ettim. Ve kendisi bu soruma ve davetime karşılık “Güngören Tozkoparan’a en çok giden İl Başkanı bizim İl Başkanımız, bende ordakiler ile telefonla görüştüm. Orada gerçek bir insan hakları ihlali var. Mülklerle ilgili ciddi bir mağduriyet var. Ziyaret teklifini de kabul ediyorum. İl Başkanına da söyleyeyim, inşallah Güngören’e Muhtarımıza ziyarete gideriz.” Diyerek Tozkoparan’a ve Muhtarımıza ziyaret sözü verdi.


SAYFA BAŞI  ANA SAYFA
112 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret89197
A CUP OF DREAM


ÖZEL GÜNLERİNİZDE PASTA SİPARİŞLERİNİZ İÇİN
acupofdreamiletisim@gmail.com 
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar9.19299.2297
Euro10.671010.7138
Üyelik Girişi
BİZİM SESİMİZ NET
SAYFAMIZDA YAYINLANMAK  ÜZERE
ÜCRETSİZ İLAN VEREBİLİRSİNİZ

İRTİBAT İÇİN
ALİ SERVET KAKŞA
whatsapp 0 544 342 06 46
sms 0 544 342 06 46
mail serkaksa@bizimsesimiz.net
You Tube Ali Servet KAKŞA