14. YILIMIZ KUTLU OLSUN
                    9 / 3 / 2007

                        BİZİM SESİMİZ NET
KENDİN İÇİN AİLEN İÇİN
ÇEVREN İÇİN
AŞINI OL GÜNGÖREN
AŞINI OL TÜRKİYEM
ZİYARETÇİ SAYIMIZDA
85.000 GEÇTİK
TEŞEKKÜRLER
 
Saat
YILMAZLAR
UNLU MAMÜLLERİ

Kafeteryamızda Günlük Ürettiğimiz Ürünlerin
Tadına Bakarken
Sıcak Nezih Sade
Bir Ortamda

Sıcak Çayınızı
ve
Kahvenizi
Yudumlayacağınız

Ev Ortamına
Sizleri de Bekliyoruz

Şair Ahmet Kutsi Tecer Caddesi
Gündoğdu Sokak
Numara 19

Merter - Güngören - İSTANBUL
0 541 577 16 61

EĞİTİM KÜLTÜR SANAT VE SAĞLIK MERKEZİ OLSUN

14/07/2021

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait Merter’de bulunan ve son günlerde gündemde olan Merter İBB Ek Binası ilçemiz ve çevre ilçelerimiz için eğitim, kültür, sanat ve sağlık merkezi olsun.

Geçtiğimiz günlerde iktidar partisi ve ana muhalefet partisi arasında polemik konusu olan İGDAŞ A.Ş. mülkiyetindeki İstanbul ili, Güngören ilçesi, Osmaniye Mah. 1231 ada, 1. Parselde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait ek hizmet binasının satışı iptal edildi.


 
   İktidar partisinin iddiasına göre satışına engel olunan, ancak İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 7.7.2021 tarihinde Kiptaş tarafından satışının iptal edildiğini duyurduğu bina ilçe halkımızın ihtiyaçlarını karşılamak için değerlendirilebilir.

  

   İktidar ve Ana Muhalefet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı’nın da satışını istemediği alan için ilçe halkımızın özelikle Abdurrahman Nafiz Gürman, Tozkoparan ve Mehmet Nesih Özmen Mahallerimiz ile birlikte ilçemiz yararına ilgili alanın EĞİTİM, KÜLTÜR, SANAT VE SAĞLIK MERKEZİ olması tüm siyasi partilerimizin ortak hareket etmeleri gereken bir konu olabilir.
 
   2020 verilerine göre, yerleşik nüfusun 280.299 kişi olduğu saptanmıştır. Ancak günü birlik ziyaretçilerle belirtilen sayının çok daha üzerinde bir nüfus artışı olmaktadır. Bu sebeple, yıllarca eksikliği her zaman belli olan alanlarda faaliyet gösteren bir yapıya kavuşturulması bölgemiz adına çok önemli bir açığı gidermiş olacaktır. Burada yapılacak sosyal merkezlere ek olarak ihtiyaç duyulan bir sağlık kuruluşunun da yer alması ve bünyesinde, hali hazırda Keresteciler Sitesi'n de faaliyet gösteren 112 Hızır Acil Servisi'nin eklenmesi bölgemize hizmet açısından daha etkili olacaktır.
 
   Halkımızın; İktidar ve Ana Muhalefet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı’nın satılmasını istemediği bu alanla ilgili, ilçemizdeki tüm siyasi partilerine çağrısı : “Gelin birlikte hareket edin ve bu alanı ilçemiz için EĞİTİM, KÜLTÜR, SANAT VE SAĞLIK MERKEZİ haline getirin.”


SAYFA BAŞI  ANA SAYFA371 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret89199
A CUP OF DREAM


ÖZEL GÜNLERİNİZDE PASTA SİPARİŞLERİNİZ İÇİN
acupofdreamiletisim@gmail.com 
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar9.19299.2297
Euro10.671010.7138
Üyelik Girişi
BİZİM SESİMİZ NET
SAYFAMIZDA YAYINLANMAK  ÜZERE
ÜCRETSİZ İLAN VEREBİLİRSİNİZ

İRTİBAT İÇİN
ALİ SERVET KAKŞA
whatsapp 0 544 342 06 46
sms 0 544 342 06 46
mail serkaksa@bizimsesimiz.net
You Tube Ali Servet KAKŞA