14. YILIMIZ KUTLU OLSUN
                    9 / 3 / 2007

                        BİZİM SESİMİZ NET
KENDİN İÇİN AİLEN İÇİN
ÇEVREN İÇİN
AŞINI OL GÜNGÖREN
AŞINI OL TÜRKİYEM
ZİYARETÇİ SAYIMIZDA
90.000 GEÇTİK
TEŞEKKÜRLER
 
Saat
YILMAZLAR
UNLU MAMÜLLERİ

Kafeteryamızda Günlük Ürettiğimiz Ürünlerin
Tadına Bakarken
Sıcak Nezih Sade
Bir Ortamda

Sıcak Çayınızı
ve
Kahvenizi
Yudumlayacağınız

Ev Ortamına
Sizleri de Bekliyoruz

Şair Ahmet Kutsi Tecer Caddesi
Gündoğdu Sokak
Numara 19

Merter - Güngören - İSTANBUL
0 541 577 16 61

GELECEK PARTİSİ SAHADA

02/10/2020

Yakın zamanda siyasi hayatımıza giren ve Genel Başkanlığını Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU’nun yaptığı Gelecek Partisi Güngören’de ki teşkilatlanmasını tamamladı ve sahalara indi.

   4 Temmuz 2020 tarihinde İlçe Kongresini gerçekleştirerek yönetim kurulunu oluşturan Gelecek Partisi Güngören İlçe teşkilatı aktif olarak Güngören’de halkla buluşmaya başladı. İlçemizde BİZİM SESİMİZ NET’e verilen randevular çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz siyasi parti ziyaretlerimiz çerçevesinde Gelecek Partisi Güngören İlçe Teşkilatına misafir olduk.


    İlçe Başkanı Hasan TAŞKIN’ın yurt dışında Gelecek Partisi’nin yapılanması ve teşkilatlarının oluşturulması için bir dizi çalışma yaptığından dolayı yerine vekaleten bakan Hasan BOZKIR ile BİZİM SESİMİZ NET olarak ilçemizin geleceği adına yararlı bir sohbet gerçekleştirdik. Sohbetimizde Gelecek Partisi Güngören İlçe Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Turgay EROĞLU’da eşlik etti.
   İlçe Başkan Vekili Hasan BOZKIR : “Uzun yıllar Güngören’de siyasetin içindeyim. Bundan dolayı ilçemiz için yeterli siyasi birikimi barındırmaktayım. Bundan sonra tüm enerjimizi Gelecek Partisi için harcayacağım. Bizler ekip olarak hepimiz siyasetin içinde olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Bilgilerimizi, birikimlerimizi ve tecrübelerimizi Gelecek Partisi çatısı altında halkımızın refahı için harcayacağız. Parti olarak insanları kucaklayan bir siyasetin içindeyiz. “Yaradılanı seviyoruz Yaradandan ötürü” bir siyasi anlayış benimsiyoruz. Pandemi şartları ve yasakları imkan verdiği takdirde en geç önümüzdeki ay içinde sahada standlar açarak üye kayıt çalışmalarımıza başlayacağız. Bu güne kadar halkımızın Gelecek Partisi’ne ilgisi çok fazla. Temmuzdan bu yana iki ailemizden partimizi 500 yeni kayıt oldu. Üye kayıtlarımızda devam etmekte.
  
  İlçemizin sorunları var. İlçemizde ki muhtarlarımızı da ziyaret edip onlardan mahallesi ile ilgili sorunları dinledik. Öncelikli olarak park ve yeşil alan sorunu. Yerleşik nüfusun aslında 250-300 bin olduğu ilçemizde mesai saatlerinde bu nüfus bir milyona kadar çıkmakta. Bu da otopark sorununu gündeme getiriyor. İnsanlar evlerinin önünde araçlarını bırakmak için yer bulamıyorlar. Sanayi alanlarının da toparlanması gerekiyor. Evler ve iş yerleri çok iç içe olmuş durumda. Bunlarında acilen düzeltilmesi gerekiyor. Alt yapımız çok kötü değil. Mahalle temsilcilerimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Temsilcilerimizi önce eğitime aldıktan sonra eğitimlerini tamamlayanların  sahada görev almalarını sağlıyoruz. Bugüne kadar Sanayi Mahallesi, Güneştepe Mahallesi ve Tozkoparan Mahallesi sorumluları sahada halkımızla buluşup görevlerine başladılar. Diğer mahalle sorumlularımızda önümüzde ki günlerde eğitimlerini tamamlayarak saha da çalışmalara başlayacaklar” dedi.
 
   Geçtiğimiz günlerde sahada olduklarını belirten Hasan BOZKIR “Halkımızla bire bir iletişim halinde oldukları zaman hem genel sorunları hakkında hem de ilçemizin sorunları hakkında bir çok bilgiye ulaşma şansını elde ediyoruz. Saha da olmaya devam edeceğiz. En son Tozkoparan da vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Bildiğiniz gibi o mahallemizde bir kentsel dönüşüm çalışması var. Aslında yapılan çalışma güzel proje. Fakat bazı sıkıntıları var. Öncelikli olarak vatandaşlarımızın en büyük endişesi bu güzel projenin ranta çevrilmesi. Hali hazırda 100 metrekare daire sahibi olan bir vatandaşımıza yeni yapılan konutlarda 60-70 m2 daire veriyorlar. Bu kadarla kalsa iyi. Ayrıca daire sahibini de 150-200 bin lira gibi borçlandırıyorlar. Mahallemizin ekonomik durumu belli. Daire sahiplerinin bu paraları ödemeleri çok güç. Üstelik şu an yapılan çalışma küçük bir alanı kaplamakta. Genel anlamda bir çalışma yapılması için imzaların tamamlanması gerekmektedir. Burada yapılacak öncelikli çalışmanın tüm hak sahiplerinin bir araya gelerek birlikte karar alarak çalışmanın yapılmasıdır. Sivil Toplum örgütlerimiz bir mücadele vermekteler. Bizlerde Gelecek Partisi Güngören İlçe Başkanlığı olarak en iyi en hakkani çözümün bulunması için çalışmalarımız yapmaya devam edeceğiz.” Dedi.  

SAYFA BAŞI  ANA SAYFA

538 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam171
Toplam Ziyaret94154
A CUP OF DREAM


ÖZEL GÜNLERİNİZDE PASTA SİPARİŞLERİNİZ İÇİN
acupofdreamiletisim@gmail.com 
SPOR KULÜPLERİMİZ VE SPOR HABERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.670513.7253
Euro15.443915.5058
Üyelik Girişi
BİZİM SESİMİZ NET
SAYFAMIZDA YAYINLANMAK  ÜZERE
ÜCRETSİZ İLAN VEREBİLİRSİNİZ

İRTİBAT İÇİN
ALİ SERVET KAKŞA
whatsapp 0 544 342 06 46
sms 0 544 342 06 46
mail serkaksa@bizimsesimiz.net
You Tube Ali Servet KAKŞA