13. YILIMIZ KUTLU OLSUN
                    9 / 3 / 2007

                        BİZİM SESİMİZ. NET
KENDİN İÇİN AİLEN İÇİN
ÇEVREN İÇİN
EVDE KAL GÜNGÖREN
EVDE KAL TÜRKİYEM
ZİYARETÇİ SAYIMIZDA
50.000 GEÇTİK
TEŞEKKÜRLER
 
Saat
YILMAZLAR
UNLU MAMÜLLERİ

Kafeteryamızda Günlük Ürettiğimiz Ürünlerin
Tadına Bakarken
Sıcak Nezih Sade
Bir Ortamda

Sıcak Çayınızı
ve
Kahvenizi
Yudumlayacağınız

Ev Ortamına
Sizleri de Bekliyoruz

Şair Ahmet Kutsi Tecer Caddesi
Gündoğdu Sokak
Numara 19

Merter - Güngören - İSTANBUL
0 541 577 16 61

CHP TOZKOPARAN İLE İLGİLİ BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

01/10/2020

Tozkoparan ve Mehmet Nesih Özmen Mahallelerimizin Kentsel dönüşün sorunlarını görüşerek fikir alış verişinde bulunmak üzere Cumhuriyet Halk Partisi Tozkoparan’da bir toplantı gerçekleştirdi.

   Deprem Risk Yönetimi ve Kentsel İyileştirme Daire Başkanı Tayfun KARAMAM, Parti Meclis Üyesi ve Milletvekili Gökhan ZEYBEK, Milletvekili Emine GÜLİZAR EMECAN Güngören İlçe Başkanı Temel AKKOÇ, İBB Meclis Üyesi Alaettin AKTAY, İBB Meclis Üyesi Cengiz EMEKTAR, Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Muhtarı Aziz KILIÇ, Tozkoparan Mahallesi Muhtarı Ülker KATIRCI, Geçmiş Dönem Güngören Meclis Üyesi Çetin ALBAYRAK, Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Koruma, Yaşatma, Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Sadettin YÖN ve Tozder Yönetim Kurulu Başkanı Ömer KİRİŞ ile bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirildi.

   23 Eylül 2020 tarihinde Facebook’ta bir paylaşımla 2020 Haziran ayında aralarında geçen bir konuşmayı paylaşan TOZDER Yönetim Kurulu BAŞKANI Ömer KİRİŞ bazı sıkıntılarından bahsetmişti. Bu sıkıntılar çerçevesinde geçen toplantı sonrasında yapılacak detaylı bir açıklama olursa bunları BİZİM SESİMİZ NET’te sizlerle paylaşacağız.

 BİZİM SESİMİZ NET olarak 28.05.2020 tarihinde yaptığımız “Tozkoparan Yerinde Dönüşüm Projesi” inşaat ruhsatı 4 Mayıs 2020 tarihinde Güngören Belediye Başkanı Bünyamin DEMİR tarafından imzalanarak çalışmaların başladığı haberinin devamında Tozkoparan sakinlerinin yapılan çalışmalarla ilgili bilgilendirme beklediklerini sizlerle paylaştık.
         Mart ayında ise ilçemizdeki siyasi partilerimizin ilçe başkanları ile bir dizi görüşmelerimiz gerçekleştirdi. BİZİM SESİMİZ NET ile görüşen siyasi partilerimizden Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Selçuk ALTINEL ve İyi Parti İlçe Başkanı Av. Pelin Sellitepe TURAN ilçe kongrelerinden yeni çıktıkları için gerekli inceleme ve çalışmaları yaptıktan sonra görüşlerini belirticeklerini söylediler. Ve iyi parti 30.9.2020 tarihinde Tozkoparan Küba Sakinleri ile bir toplantı gerçekleştirdiler.


 
      Diğer siyasi partilerimizden önce randevu alamadığımız için daha sonra ise pandemiden dolayı görüşme gerçekleştiremedik. Çalışmalar başladıktan sonra CHP Meclis Üyesi Ali ŞAR’dan Tozkoparan’la ilgili CHP’nin görüşlerini almak istediğimizi belirtik ancak kendisi konuya tam hakim olmadığını ve bununla ilgili CHP Grup Başkan Vekili Hüseyin UYANIK ile görüşmemizi istedi. Kendisini telefonla aradık ancak müsait olmadığını belirterek telefonu kapattı. Daha sonra kendisine görüşmek istediğimiz konu hakkında  whatsapp  üzerinde bilgilendirme yaptık ancak bu ana kadar dönüş alamadığımız için CHP’nin görüşlerini öğrenme şansımız olmadı. Önümüzde ki günlerde ilçemizdeki siyasi partilerimizin Tozkoparan’la ilgili görüşlerini öğrenmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz. BİZİM SESİMİZ NET olarak tarafımıza bildirilen görüşleri sizlerle paylaşacağız.

SAYFA BAŞI  ANA SAYFA
171 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret64378
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.93247.9641
Euro9.38769.4252
Üyelik Girişi
BİZİM SESİMİZ NET
SAYFAMIZDA YAYINLANMAK  ÜZERE
ÜCRETSİZ İLAN VEREBİLİRSİNİZ

İRTİBAT İÇİN
ALİ SERVET KAKŞA
whatsapp 0 544 342 06 46
sms 0 544 342 06 46
mail serkaksa@bizimsesimiz.net
You Tube Ali Servet KAKŞA

A CUP OF DREAM


ÖZEL GÜNLERİNİZDE PASTA SİPARİŞLERİNİZ İÇİN
acupofdreamiletisim@gmail.com