12. YILIMIZ KUTLU OLSUN
                    9 / 3 / 2007

                        BİZİM SESİMİZ. NET

TOZKOPARAN MAHALLESİ

TOZKOPARAN MAHALLESİ
1 NİSAN 2019 PAZARTESİ YENİ BİR BAŞLANGIÇ
 
            31 Mart 2019 Pazar günü yapılan seçimlerde Yerel Yöneticilerimizi seçmiş bulunmaktayız. Öncelikli olarak yeni seçilmiş, yada görevlerine devam eden tüm yerel yöneticilerimize bu beş yıllık dönemin hayırlı olmasını diliyorum.
            BİZİM SESİMİZ NET Sayfamız bundan böyle Güngören İlçemizin ve o ilçemize bağlı 11 Mahallemizin; Muhtarlıklarının, Derneklerinin, Sivil Toplum Kuruluşlarımızın ve Siyasi Partilerimizin Sesi olmak için kendine yeni bir format oluşturdu. Bugünde itibaren ilgili kurumlarımız bizi yaptıkları çalışmalardan haberdar ederse bizde İlçemizi konu hakkında bilgilendireceğiz. Bu kurumlarımız dışında ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızda sorunlarının, duyurularını bizlerle paylaşabilirler. Her ne kadar ilçemize yönelik çalışmamız olsa da www.bizimsesimiz.net sayfamız aslında dünyanın tüm yerinden ulaşılabilir bir sayfa olma özelliğini  taşımaktadır. Sayfamızdan yapacağımız tanıtımlar, duyurular ve bilgilendirilmeler dünyanın dört bir yanında izlenilebilme olanağına sahip olacaktır.
            Yapacağınız tüm etkinlikleri ve çalışmaları bizler ile paylaşmanız dileği ile SAĞLICAKLA Kalın, MUTLU Kalın, DOST Kalın diyorum.

 

 

Ali Servet KAKŞA

BİZİM SESİMİZ NET


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret41536
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.90615.9298
Euro6.51286.5389
Üyelik Girişi