12. YILIMIZ KUTLU OLSUN
                    9 / 3 / 2007

                        BİZİM SESİMİZ. NET

MERKEZ MAHALLESİ

MERKEZ MAHALLESİ
1 NİSAN 2019 PAZARTESİ YENİ BİR BAŞLANGIÇ

            31 Mart 2019 Pazar günü yapılan seçimlerde Yerel Yöneticilerimizi seçmiş bulunmaktayız. Öncelikli olarak yeni seçilmiş, yada görevlerine devam eden tüm yerel yöneticilerimize bu beş yıllık dönemin hayırlı olmasını diliyorum.
            BİZİM SESİMİZ NET Sayfamız bundan böyle Güngören İlçemizin ve o ilçemize bağlı 11 Mahallemizin; Muhtarlıklarının, Derneklerinin, Sivil Toplum Kuruluşlarımızın ve Siyasi Partilerimizin Sesi olmak için kendine yeni bir format oluşturdu. Bugünde itibaren ilgili kurumlarımız bizi yaptıkları çalışmalardan haberdar ederse bizde İlçemizi konu hakkında bilgilendireceğiz. Bu kurumlarımız dışında ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızda sorunlarının, duyurularını bizlerle paylaşabilirler. Her ne kadar ilçemize yönelik çalışmamız olsa da www.bizimsesimiz.net sayfamız aslında dünyanın tüm yerinden ulaşılabilir bir sayfa olma özelliğini  taşımaktadır. Sayfamızdan yapacağımız tanıtımlar, duyurular ve bilgilendirilmeler dünyanın dört bir yanında izlenilebilme olanağına sahip olacaktır.
            Yapacağınız tüm etkinlikleri ve çalışmaları bizler ile paylaşmanız dileği ile SAĞLICAKLA Kalın, MUTLU Kalın, DOST Kalın diyorum.
 
 
Ali Servet KAKŞA
BİZİM SESİMİZ NET

Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret41535
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.90615.9298
Euro6.51286.5389
Üyelik Girişi