12. YILIMIZ KUTLU OLSUN
                    9 / 3 / 2007

                        BİZİM SESİMİZ. NET

Güngören Belediyemiz Merter için faydalı olacağını düşündüğüm başvurumu yaptım. İnşallah kabul olur da bizimde çorba da tuzumuz olur.

22 MAYIS 2019

 

GÜNGÖREN BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NA

 

            İlçemizin Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesinde ikamet etmekteyim. İstanbul’daki bir çok ilçemizde görmüş olduğum bir uygulama hakkında bir mahalle sakini olarak sizden halkımız adına faydalı olacak birkaç hizmetti talep etmekteyim.

            Tarafınızdan mahallemizin uygun görülen bazı noktasına ve ya noktalarına 2 adet kumbara talep etmekteyim. 1. Kumbaramız eski kullanmadığımız kıyafetlerin bırakılacağı Eşya Toplama Kumbarası bir diğeri ise kullanmadığımız oyuncakların atılacağı Oyuncak Toplama Kumbaraları. Yapacağınız bu  hizmet sayesinde bir çok vatandaşımıza ulaşıp ihtiyaç sahiplerimi ze bizlerin ulaşmasını sağlamanızdır.

            Diğer bir talebim ise Mahallemizde bulunan bir veya birden fazla oyun parklarımızın içinde bulunan salıncaklarımıza ek olarak, özürlü yavrularımızın da faydalanabileceği salıncakların kurulmasıdır. Bunun bir çok örneğini Avrupa da bir çok kentin de görmeniz mümkündür. Yaptığınız yurt dışı araştırmalarınız da mutlaka bunlarla ilgi örneklerine sizlerde şahit olmuşsunuzdur.

            Yaklaşan mübarek Ramazan Bayramı öncesinde bizlerin birilerine yardımcı olmasına vesile olmasını sağlayacak bu çalışmaların ve yüzlerini güldüreceğiniz özürlü yavrularımızın bayram sevincini yaşamaları için vereceğiniz desteği ve gerekli yardımı yapmanız rica eder Ramazan Bayramınızı kutlarım.

 

ALİ SERVET KAKŞA446 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret42114
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68565.7084
Euro6.30036.3256
Üyelik Girişi